Код на продукта: К120
Наличност: В наличност
17.55лв. (€8.97)

Количество:


0.0 1

Чаша „Не съм агресивен – просто съм ОВЕН“ – пламенен подарък за най-енергичната зодия

Овните са известни със своята директност, решителност и... понякога експлозивен нрав. Но това не е агресия – това е страст, устрем и силна воля! Тази чаша е за всички, които не обичат да чакат, казват нещата както са и действат на момента.

Дизайнът

С усмивка и леко намигване, чашата заявява:
„Не съм агресивен – просто съм ОВЕН“,
а милата илюстрация на рогат овен в стил „кюти“ балансира посланието със чар и хумор. Акцентът върху думата „ОВЕН“ в ярко червено и блестящи звездички отразява енергията и темперамента на тази огнена зодия.

Качество и удобство

Чашата е изработена от качествена, устойчива керамика, подходяща за микровълнова и съдомиялна. Щампата запазва наситените си цветове дори при ежедневно ползване. А формата ѝ е толкова удобна, че ще стане любим аксесоар за всяка сутрин... или бърз старт на ново начинание.

Защо да я избереш?

  • Идеален подарък за зодия Овен

  • Закачливо и искрено послание, което казва истината

  • Висококачествена щампа и здрав материал

  • Подходяща за всички, които не се страхуват да бъдат първи

Подарък с характер – точно като Овена. Изненадай любим огнен знак или заяви себе си с тази енергична чаша!

Facebook MessagesПишете ни във Фейсбук